Dr. Fatih AdanacıoğluMenü

Kızlık Zarı Dikimi Adana

Kızlık Zarı Dikimi Adana

Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık Zarı Dikimi Adana ve çevre illerde araştırılırken, bu işleme ihtiyacı olan bayanların beklentileri özellikle şu üç konudur:

1- Güven (Kızlık Zarı Dikiminde Tecrübeli Doktor) 2- Gizlilik 3- Hijyen.

Kızlık zarı dikimi, kalıcı ve geçici olmak üzere iki çeşittir. Kalıcı kızlık zarı ilk cinsel ilişkiye kadar kalıcılığını koruyabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi ise genellikle 5-7 gün için yapılır ve bu süre bittiğinde ise zar tekrar eski haline gelir.

Kızlık zarı dikimi ağrısız bir işlemdir. Kalıcı kızlık zarı dikimi zarın durumuna göre yaklaşık 20-25 dakika sürer. Beraber vajina daraltma ameliyatıda yapılabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi yaklaşık 10 dakika sürer. Kalıcı kızlık zarı dikiminden 20 yıl sonra bile ilk cinsel ilişkiniz olsa kanamanız olur. Yani %100 sonuç alırsınız. Geçici kızlık zarı dikiminde dikim yapıldığı gün beraber olabilirsiniz veya bir hafta içinde herhangi bir gün beraber olabilirsiniz ve yine sonuç %100'dür.

16 yıllık tecrübem ile sizlere %100  sonuç alacağınız garanti veririm. Kayıt alınmaz ve son derece gizlilik içinde dikiminiz gerçekleştirilir. Muayenehane hijyeni en üst düzey teknolojik ekipmanlarla sağlanmaktadır. Kendi gözlerinizle görmeniz ve yüz yüze görüşmemiz ile bunu kolayca anlayabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Ülkemizde ve Adana'da evlilikle sonuçlanmayan ilişkilerde, bakirelik bozulması sorunuyla başbaşa kalan kişilerin yardımına, kızlık zarı dikimi yetişti ve böylece Kızlık Zarı Dikimi Adana kadınlar arasında oldukça yaygınlaştı.

Kızlık zarı ile ilgili tüm sorularınızın cevapları web sitemizde bulunmaktadır. Kızlık zarı ile ilgili faydalı bilgiler sağlayacak diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 2024

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2024 yılı için 10.000 TL civarındadır. Bu ücret doktordan doktora değişmekle beraber genellikle benzer ücret aralığındadır. Fiyat aralığı olmasının sebebi tüm hastaların tıbbi durumunun farklı olması ve geçici dikim ücretiyle kalıcı dikim ücretinin farklı olmasıdır. Op. Dr. Fatih Adanacıoğlu'nun yapmış olduğu geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu ile evlendikten sonra gerdek gecesi cinsel ilişki sırasında oluşması istenen kanamada mümkün hale gelmektedir. Kızlık Zarı Dikimi Adana 2024 Fiyatları ve randevu işlemleri için bizimle iletişime (+90545 938 1234) geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kızlık zarı dikimi yaptırmanın en doğru zamanı duruma ve evlilik sürenize göre değişebilmektedir. Eğer düğün yada ilişki tarihinize bir aydan daha kısa zaman varsa geçici dikim size daha uygundur. Geçici dikim düğün tarihinden önceki bir hafta içinde herhangi bir gün yapılabilir. Eğer bir aydan daha uzun bir süre varsa yada henüz evlilik planlarınız yoksa kalıcı dikim en uygun seçenektir. Kalıcı dikimi adet olmadığınız herhangi bir zamanda yaptırabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Adana

Op. Dr. Fatih Adanacıoğlu 16 yılı aşkın zamandır binlerce kızlık zarı dikimi ve genital estetik operasyonları yapmış olup bu konularda  engin tecrübelere sahip bir Kadın doğum uzmanıdır. Kızlık zarı dikimi ve genital estetikte markalaşmış bir isimdir.

Kızlık Zarı Dikimi "Kontrole Çağırmıyoruz!"

Genellikle iyi yapılan kızlık zarı dikiminde, düğünden birkaç gün veya 1 hafta önce hastanın "kontrole çağrılmasına gerek yoktur". Eğer çağrılıyorsanız emin ellerde olmayabilirsiniz!!! Doktorunuzu seçerken buna dikkat ediniz!!! Kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen hastalara, vajinal daraltma gerekli olduğu durumlarda ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Kızlık Zarı Muayenesi Adana

Kızlık zarı muayenesi, hymen muayenesi, bekaret veya kızlık muayenesi veya bekaret testi adı altında pek çok kişi kızlık zarı hakkında bilgi sahibi olmak için bize başvurmaktadır. Kızlık Zarı Muayenesi jinekolojik masada ve kadın doğum uzmanları tarafından yapılan muayenedir.

Muayenede hasta yaşadığı olayın kızlık zarı üzerindeki etkilerinin ne boyutta olduğunu ve kızlık zarının bozulup bozulmadığı bilgisini alır. Kızlık zarı muayenesi, kadın doğum uzmanının jinekolojik masada yatan hastanın iç dudaklarını yanlara çekerek gözle değerlendirmesi ile yapılan bir muayenedir. Kızlık zarı muayenesi sırasında hasta kesinlikle ağrı veya acı hissetmez.

Hekim araştırılırken, tecrübesine ve çevre yorumlara önem verilmesi gerekir, özellikle "tecrübeli bir kadın doğum uzmanı" dikim yaptıktan sonra sizi "düğünden önce kontrole çağırmayacaktır." Bu tamamen kadının kişisel tercihidir, kendi vücudu üzerindeki kararıdır. Yeni bir başlangıç yapmak belki de herkes için daha iyi olacaktır.

Kızlık Zarı Dikimi Yöntemleri

Bu durumda yapay bir kızlık zarı dikilerek, ilişki sırasında kanama meydana gelmesi sağlanır. Özellikle tutucu ailelerde önemli olan bu durumda, gelinin kanının aktığını görmek isteyen aile büyükleri için bu işlemi çift olarak da yaptırmayı tercih edenler vardır. Bu yüzden kısa süren bir operasyon ile kızlık zarının dikilmesi sağlanmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Adana geçici ya da kalıcı yöntemlerle yapılmaktadır. Geçici yöntemle yapılan dikim işleminden itibaren 3–4 gün içinde ilişkiye girilmelidir. Aksi halde kanama gerçekleşmez. Bu yüzden kalıcı kızlık zarı dikimi daha fazla tercih edilir. Bu yöntem ile, kızlık zarı, vajinanın arka kısmından alınan dokular kullanılarak yapılır ve kanama gerçekleştiğinde gerçek kızlık zarındaki gibi vajina damarlarından oluşan kanama gerçekleşir. Bazen bu operasyonlar ile birlikte Vajina Daraltma operasyonu da yapılmaktadır.

Kızlık zarı kaç cm içerdedir?

Kızlık zarı vajinanın girişinde 1-2 cm içeridedir. Kızlık zarı muayenesi esnasında dış dudaklar kenara çekilince hemen görünür hale gelir.Kızlık zarı dikimi operasyonu kızlık zarının yeniden yapılandırılması olarak da adlandırılabilir. Kadın doğum uzmanı doktorlar yani jinekologlar ve estetik cerrahi uzmanları tarafından yapılmaktadır.

Geçici kızlık zarı dikimi ile Kalıcı kızlık zarı dikimi farkları nelerdir?

Kızlık Zarı Dikimi Adana; geçici ve kalıcı dikim olmak üzere iki şekilde yapılır. Aşağıdaki yazılarımda geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi farklarını anlatacağım.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi, yeni bir evliliğin veya ilişkinin başlangıcında, cinsel ilişkiden iki veya üç gün öncesinde yapılmaktadır. Burada amaç kanamayı sağlamaktır. Partneriniz yapılan bu işlemi hissetmez, olaylar normal akışında sürüp gider.

Evlenmeden önce yapılan geçici kızlık zarı dikimi, kızlık zarına konan dikiş ile yapılmaktadır. Genellikle lokal anestezi altında, 10 dakikalık bir süre içinde gerçekleşir. Riski olmayan ve kısa sürede tamamlanan bir işlemdir. Bu yönteme halk arasında geciçi yöntem veya kızlık zarı geçici diktirme de denir.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Eğer geçici kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız, ilişki sırasında kanamanız olması için atılan dikişin ömrü bitene kadar ilişkiye girmeniz gerekmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi 3-4 günlük, bir haftalık ve on günlük süreler için yapılabilinir. Lokal anesteziyle yapılır. İşlem süresi 10 dakikadan azdır. Steril ve güvenlidir. Enfeksiyon kapma olasılığınız yoktur. Başarı oranı yüzde yüzdür.

Kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır?

Kızlık zarı dikimi kalıcı veya geçici olmasına göre değişmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ilk ilişkiye kadar bir ömür kalıcılığını korur. Geçici kızlık zarı dikimi ise en fazla bir hafta dayanmaktadır.

kızlık zarı dikimi adana

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Tıpta kalıcı yöntem olarak adlandırılan hymenoplasti müdahalesinde ise kızlık zarı sanki yeniden yapılıyor. Önceden yırtılan zardan alınan dokularla vaginanın ağzındaki zar bir kez daha şekillendiriliyor. Hasta lokal anesteziye tabi olduğundan acı duymuyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi yönteminin en önemli özelliği yaşanacak cinsel ilişkinin zamanlamasının sınırının olmaması. İlişki ne zaman gerçekleşirse zar o zaman normal olarak yırtılıyor. Bu uygulama ile bayanlar yeniden bakireliklerine kavuşabilirler.

Kızlık zarı dikimi, hasta ve doktor arasında kalacaktır. Doktorların uygulamaya söz verdikleri tıbbi etik açısından üçüncü bir kişiye açıklanmak zorunda değildir. Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorusunun yanıtı olan bu operasyonlar ancak uzman bir doktorun muayenesi ile cinsel ilişkiden sonraki ilk yedi günde anlaşılabilir.

Daha sonrasında artık durumun tespiti mümkün değildir. Kadına ultrason kontrolü, röntgen çekimi veya tahlil yaptırılması da durumu açıklayamaz. Plep işlemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Düşük, doğum ve kürtaj yaptırılmış kadınlara da uygulanabilir. Hatta bu durumda vaginanın daraltılması bile sağlanır. Bu durumda operasyon süresi biraz daha uzar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Kalıcı kızlık zarı dikimi adı da üstünde ömür boyu kalıcıdır. Yaklaşık yarım saat süren lokal yada genel anesteziyle yapılabilen bir işlemdir. Vajinanın uygun bölümünden flap kaldırılıp yeni kızlık zarı oluşturulur. Çok sağlamdır. Steril ve güvenlidir.

Eğer kalıcı dikimi yapan doktor bu konuda tecrübeliyse başarı oranı genellikle yüksektir. Genel olarak işlemden bir ay sonra kontrole gelmeniz istenebilir. Bu kontrolde iyileşmiş yani kızlık zarı kontrol edilir fakat ilişkiden hemen önce yada bir hafta önce kontrole çağrılmaya genellikle gerek yoktur.

Doktorunuzu seçerken gerdek gecesine yakın zamanda kontrole çağırıp çağırmadığını sorun. Evliliğe ya da cinsel ilişki gününüze yakın zamanda kontrole çağırıyorsa güvenli ellerde olmayabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası

Kızlık zarı dikimine karar vermek tamamen kadının kişisel tercihine bağlı bir konu. Çoğu kez durumu kurtarmaya dayanan bu işlemin artılarını ve eksilerini iyice düşünmek gerek. Ama sonrasında yaşanacak psikolojik rahatlama belki de daha iyi bir birlikteliği sağlayabilir.

Medikal açıdan ise kalıcı operasyon sonrasında geçecek ilk hafta önem taşıyor. Hastanın bu zaman içinde zorlayıcı bacak hareketlerinden kaçınması ve duş şeklinde yıkanması öğütleniyor. Gerekli görüldüğünde doktor tarafından verilecek ilaçlar mutlaka alınmalı. Küçük bir işlem olarak kabul edilse bile sonrasında herhangi bir enfeksiyonun önlenmesi için bu gerekli.

Kızlık zarı dikimi ne zaman iyileşir?

Kalıcı kızlık zarı dikiminde bünyeden bünyeye değişmekle birlikte ortalama 15-20 günde iyileşir. Geçici kızlık zarı dikiminde dikim geçici olduğundan iyileşme süresi diye bir kavram yoktur.

Kızlık zarının dikildiğini doktor anlar mı?

Kızlık zarındaki yırtıkların miktarına ve dikim yaptırdığınız doktorun tecrübesine göre değişir.

Kızlık Zarı Nedir?

Vajinanın mikroplardan korunmasına yardımcı olan kızlık zarı, embriyotik dönemde oluşur. Vajinanın iç kısmını, dış bölgedeki mikroplardan koruyan bir yapıdır diyebiliriz. Çünkü bir bebek doğduğunda da bu kızlık zarı bulunmaktadır ve genellikle ilk cinsel ilişki ile ya da darbe ile bozulmaktadır. Her insandaki kızlık zarı aynı şekilde değildir. Toplumun yüzde 95'lik bir kısmındaki zar yapısı ortası delik olan şekildekidir.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı?

Sıkça sorulan sorulardan birisi de kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı sorusudur. Bu ihtimal çok zayıf olsa da yine de ihtimal sıfır değildir. Vajinaya spermlerin düşmesi bu yolla da spermlerin rahim ağzına ulaşması sizin gebe kalma ihtimalinize neden olur. Bu soru en sık partneriyle yüzeyel birliktelik yaşayan bayanlar tarafından çok sık sorulmaktadır. Eğer penis vajinanıza girmemiş olsa bile vajinanın giriminde boşalma gerçekleşirse spermler tazyikle penisten çıktığı için vajinanın içine düşerse spermler rahminize yolculuk yapıp gebeliğe neden olabilir. Yani kızlık zarınızın bozulup bozulmadığı değil spermlerin vajinanın içine girip girmediği önemlidir. Böyle bir şüpheniz olursa çekinmeden bizle görüşünüz.

Kızlık zarı yapısı nasıldır?

Kızlık zarlarsı arasında en sık görülen tip ise annuler hymen tipidir; yani ortada yuvarlak açıklığı olan kızlık zarı yapısıdır. Simit gibi ortada delik vardır. Diğer tipler daha nadir görülür. Diğer tipler sırasıyla bir çok küçük delikli olan elek görünümlü kızlık zarı, diğer tip ise arasında bölmesi olan bölmeli kızlık zarıdır. Bundan başka ortada deliği olmayan tamamen kapalı deliksiz kızlık zarı vardır ki bu tipte orta bölümden adet gelmesini sağlamak için delik açılır. Bir de çok geniş ve esnek olan kanamanın daha az olması beklenen geniş hymen vardır.

Kızlık zarı kanı ne renk?

Kızlık zarı yırtıldığında genelde az miktarda kanama gerçekleşir. Pembe kırmızı şeklinde rengi vardır. Kızlık zarındaki yırtığın şiddetine göre renk pembe ile kırmızı arasında değişir.

Kızlık zarı bozulunca ne kadar kanar?

Kızlık zarı kanaması genellikle sızıntı şeklinde pembe-kırmızı az miktarda kanamadır. Miktar olarak birkaç damla veya sızıntı şeklindedir. Ancak ilişkide zorlama veya bayanın kendini sıkmasına bağlı zorlanma durumlarında daha fazla yırtık ve kanama gerçekleşeceğinden kanama miktarı da artıp daha fazla kan gelebilir.

Kızlık zarının önemi nedir?

Kızlık zarının önemi yani bekaret, gelir seviyesinin nispeten düşük olduğu ve kadınların ekonomik hayata katılamadığı bütün toplumlarda tabu sayılan konulardan birisirdir. Sanki üzerinde konuşulması, gençlerin bilgilendirilmesi gerekmiyormuş gibi sadece var olup olmadığı önem taşıyor. Bu baskılar kadını zorluyor ve kızlık zarının yeniden yapılandırılması yani kızlık zarı dikimi ameliyatı giderek bir çare olarak görülüyor.

Partnerin cinsel ilişki sırasında bir şey anlamaması bu işi daha da mümkün hale getiriyor. Normalde cinsel ilişki sırasında yırtılan hymen yani kızlık zarı dokusu kendiliğinden iyileşip yeniden oluşmaz. Kızlık zarı deforme olduktan sonra kısa sürede yara dokusu kendiliğinden iyileşir ama yeniden oluşmaz.

İlk ilişkiden sonra bir hafta içinde yırtılmanın zamanını saptamak tıbbi açıdan mümkün iken bir hafta geçtikten sonra mümkün değildir. Ama kızlık zarının yeniden dikilmesi tıbbi açıdan mümkündür ve kızlık zarı dikiminde tecrübeli kadın doğum uzmanlarınca yapılmaldır.

Kızlık zarı çeşitleri nelerdir?

Kızlık zarı çeşitleri kızlık zarının kolay bozulmasını sağlayabileceği gibi, bozulmamasına da neden olabilmektedir. Genellikle toplumda görülen kızlık zarı çeşitleri;

 • Halka şeklinde,
 • Çok delikli,
 • Köprülü,
 • Deliksiz olmak üzere dört çeşittir.

Genellikle halka şeklinde olan çok sık görülür. Deliksiz kızlık zarları ilk adet görülmeye başladığında şiddetli bir ağrıya neden olduğundan dolayı, cerrahi işlem yapılması gerekmektedir. İçerdeki salgıların ve adet kanının boşalması için ortasına küçük bir delik açılarak cerrahi müdahale ile düzeltilebilmektedir. Doğuştan bir durumdur.

Bazı durumlarda bozulmuş kızlık zarının tamir edilmesi gerekir. Bizim toplumumuz gibi tutucu toplumlarda kızlık zarının önemi namus ile eş anlamlı değerlendirilir. Bu yüzden kızlık zarı dikimi tercih edilebilir ve bir çok genç kadın, bu yöntemle sorunlarını çözebilirler.

Kızlık zarınızın sağlam olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Kızlık zarınızın sağlam olup olmadığı ancak bu konuda tecrübeli bir kadın doğum uzmanınca yapılan muayene sonucu anlaşılabilir.

Kızlık zarı yırtıldığında ne kadar kanama olur?

Kızlık zarı yırtıldığında genel olarak sızıntı şeklinde hafif kanama olur. Eğer travmaya bağlıysa veya zorlayarak yapılan bir cinsel ilişkiyse vajina yırtığı da olabileceğinden kanama çok olabilir.

Kızlık zarı kendiliğinden iyileşir mi?

Hayır, kızlık zarı yırtıldığında kendiliğinden iyileşmez ve yeniden eski halini alamaz.

Esnek zar nedir?

Çok nadiren kızlık zarı esnek veya çok sağlam olabilir bu durumda ilişki bile olsa kanama olmayabilir lakin bu durumun dediğimiz gibi görülme sıklığı çok azdır. Kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar? gibi sorular çok sorulmaktadır. Kızlık zarının durumu uzman kadın doğumcular tarafından ancak anlaşılabilir ve kanama belirtisinden başka bir belirtisi yoktur.

Bakirelik testi nedir? Kızlık testi nasıl yapılır?

Kızlık testi yada diğer tabiriyle bakirelik testi diye bir şey yoktur. Kızlık zarının sağlam olduğunu gösteren ne bir laboratuar testi nede görüntüleme yöntemi vardır. Kızlık zarının durumu sadece kadın doğum uzmanınca muayene sonucu belli olur.

Kızlık zarı dikimi konusunda kararınızı verdiğinizde gerekli genel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz, fakat bu konuda hekimimize danışmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizin iletişim sayfasından ya da yine sitemizin altında bulunan telefon numarasından Op. Dr. Fatih ADANACIOĞLU'na bağlanarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

KIZLIK ZARI DİKİMİ ADANA YORUMLARI
KIZLIK ZARI DİKİMİ ADANA SORULARI
 • B
  BAY***06.05.2024

  Bu işlem hakkında bilgi edinmek istiyorum fiyat ve işlem suresi ve kalıcılığı hakkında bilgi edinmek istiyorum

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba işlem 15 dakika sürer lokal veya sedasyon(uyku) anestezi uygulanır.İşlem rahat ve risksizdir.Sonuç %100 başarılıdır(kanama kesin olur). Kalıcılığı sınırsızdır.İlk ilişkinize kadar kalıcıdır.Ücret ve daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • G
  GÖK***21.05.2023

  Merhaba. Kızlık zarı dikimi için randevu almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba iletişim numaralarımızdan randevu alabilirsiniz. Op.Dr.Fatih Adanacıoğlu kliniğinde 15 yılı aşkın süredir her gün kızlık zarı dikimleri yapılmakta olup bu konuda sınırsız tecrübelere sahiptir.Tüm görüşmeleriniz üst düzey gizlilik içinde yapılır. Bu nedenle hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla gerek telefonla gerekse yüz yüze görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.

 • D
  DİL***30.03.2023

  Merhaba doktor bey üç yıl önce size kalıcı dikim için gelmiştim.Altı ay sonra nişanlandım ve beraberlik oldu kanamam güzel oldu fakat geçen ay nişanlımla ailevi nedenlerden ötürü ayrıldık.Yeniden dikim yaptırmak istiyorum ikinci kez dikim olur mu acaba?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba geçmiş olsun. Evet ikinci dikim oluyor ve yine %100 başarılı oluyor içiniz rahat olsun. Randevu alarak kliniğimize gelebilirsiniz.

 • M
  MİN***20.10.2022

  Merhaba hocam 4 sene önce kızlık zarı dikimine gelmiştim bu yaz nişanlımla ilişkiye girdim kanamam oldu çok teşekkürler her şey için fakat ailevi nedenlerden dolayı nişan attık ve ayrıldık. O yüzden yeniden kalıcı dikim yaptırmak istiyorum. İkinci kez kalıcı dikim yapılabilir mi? ve eğer yapılabiliyorsa bana randevu verebilir misiniz yine.

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Evet ikinci defa kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabilir. Yine kesin kanamanız olur. Randevu için lütfen iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçiniz. İyi günler..

 • M
  MEH***20.08.2022

  Merhaba hocam ben kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum sizi çok araştırdım çok güvenilir geldiniz bana, ama kafam karıştı eba...ko diye bir yorum sitesi var bir doktoru çok övmüşler ama sadece o doktorla ilgili yorumlar var sanki doktor kendisi yazmış gibi duruyor. hatta reklamlarda çıkıyor bana hiç güvenilir gelmedi. Zaten sizi arkadaşlarımdan çok duydum o yüzden size gelmeyi düşünüyorum. Ücret bilgisi alabilir miyim?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba bir kısım hastadan o siteyi duyuyorum. Tamamen haklısın. Kızları maddi kazanç amaçla yönlendiren yapay yorumlarla dolu bir site. Aklı başında bir kişi sitenin düzmece olduğunu anlıyor zaten. Hiç bir kızımız bu yalan yorumlara inanmaz. Ücret konusundan bu platformdan bilgi veremiyoruz. Ücret ve detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.

 • T
  TUB***13.08.2022

  Nasıl oluyo güvene bilir miyim ve fiyatlarınız nedir bilgi verir misiniz

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba 20 yılı aşkın tecrübemizle her zaman yanınızdayız ve kızlık zarı dikimlerimizde %100 tutma ve sonuç garantisi veriyoruz. Ücret ve detaylı bilgi için telefon veya direk kliniğimize gelerek görüşebilirsiniz.

 • A
  AÇE***12.05.2022

  Merhaba hocam 8 ay önce size kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmıştım. Dün evlendim ve kanamam oldu ara ara lekelenmelerim oluyor kaç günde geçer acaba?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba kızlık zarı bozulduktan sonra genellikle bir kaç gün lekelenmeler görülebilir bu normal bir durumdur. Bu süreyi ilişki sıklığınız etkileyebilir. Çok sık ilişkiye girilirse tahrişe bağlı olarak bir kaç gün uzayabilir.

 • N
  NİH***12.05.2022

  Hocam merhaba ben 3 yıl önce Van'dan kızlık zarı dikimine gelmiştim bayramda evlendim kanamam çok güzel oldu çok teşekkür ederim. Birde çok yakın bir arkadaşım var dikim yaptırmak isteyen yalnız Adana ya gelemez Van'da önerebileceğiniz bir uzman doktor var mı? cevap verirseniz çok sevinirim tekrar çok teşekkürler.

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba rica ederim bir ömür mutluluklar dilerim. Ne yazık ki o bölgede tanıdığım doktor yok.

 • S
  SEM***13.04.2022

  İyi günler . Kalıcı kızlık zar dikimi yaptırmak istiyorum. Fiyatları nasıl öğrenebilirim acaba ? Yardımcı olur musunuz?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba ücretleri iletişim numaramızdan öğrenebilirsiniz.

 • R
  REH***29.12.2021

  Kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorum İlk randevuda işlem hallediyor mu ve fiyatnedir

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba kızlık zarı dikimi randevunuza geldiğinizde halledilir. İşlem süresi yaklaşık 20- 30 dk arasıdır. Kesin çözümdür. Uzun yılların verdiği tecrübeyle % 100 kanama olacak yöntem kullanılmaktadır.

Dr. Fatih AdanacıoğluDr. Fatih AdanacıoğluKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 1234