Dr. Fatih AdanacıoğluMenü

Adana Kürtaj

Adana Kürtaj

Kürtaj Adana

Kürtaj Adana olmaya karar verdikten sonra korku ve endişeleriniz olabilir. Kürtaj özellikle daha önce kürtaj olmayan bayanlar için merak konusu olan bir işlem. Bu korku ve endişeleriniz son derece normaldir çünkü böyle bir durum daha önce hiç başınıza gelmedi.

Biz insanlar daha önceden tecrübe etmediğimiz bütün olay ve durumlara endişeyle ve tedirginlikle yaklaşırız. Çünkü başımıza kötü bir olay gelmesinden korkarız. Ama şunu bilin ki bu konuda çok tecrübeli bir kadın doğum uzmanı olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki kürtaj konusunda olan önyargınız, korku ve endişeleriniz tamamen yersizdir yani korkmanız gereken bir durum yoktur.

Kürtaj Fiyatı 2024 Adana

Kürtaj Fiyatları Adana ilinde farklı yerlerde ücretlendirilebilmektedir. Fakat genelde ortalama bir fiyat verilir. Genellikle kürtaj fiyatları 3000 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir.

Kürtaj İçerik Haritası

Öncelikle bu durumun her kadının başına gelebileceğini unutmayın artık kendinizi yiyip bitirmeyin istenmeyen gebelik milyonlarca kadının başına gelen özel bir durumdur yani dünyada sadece sizin karşılaştığınız bir sorun değil.

Eğer bu işlemi yaptırma kararını aldıysanız artık kendinizle hesaplaşmayı bırakın ve çözüm yoluna odaklanın. Çünkü yakınma süreciniz uzadıkça psikolojiniz daha derinden etkilenecektir. Şimdi merak edilen soruları tek tek gözden geçirelim.

Kürtaj Nedir?

Kürtaj anestezi altında rahim ağzı yoluyla rahimin içine uygun plastik vakum kanüllerle girilip rahim içeriğinin yani fetüs ve fetüs eşinin vakumlama yoluyla alınarak rahmin içini boşaltma işlemidir. Kürtaj genellikle ağrısızdır ve yaklaşık 10 dakika sürer.

Kürtaj Nasıl Yapılır? Kürtaj Nasıl Olunur?

Pek çok kişi kürtaj operasyonunu düşünmeden önce araştırma yapar ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışır. Ancak en doğru bilgiyi, muayeneden sonra doktorunuz verebilir. 10 haftadan büyük ve küçük gebeliklerde kürtaj farklı yöntemler kullanılarak yapılır.

10 haftadan küçük olan gebeliklerde; tüm dünyada kullanılan vakum yöntemi tercih edilir. Vajinaya yerleştirilen bir çubuk aracılığı ile çekilen gebelik ürünü, 5 – 10 dakika gibi kısa bir sürede temizlenir. Bu esnada hastaya anestezi verilir ve derin bir uykuda olan hastanın uyanması da 10 dakika kadar sürer. Toplamda (kürtaj ve kürtaj sonrası ayılma) yarım saat içinde biten ve kısa sürede normal hayata dönülebilen bir işlemdir.

Kürtaj için evli kadınların eşlerinden izin almaları gerekmektedir. 18 yaşından küçük olanların da ailelerinden izin almaları gerekmektedir ki bu konu çok tartışmalıdır. 10 haftadan büyük gebeliklerde kürtaj nasıl yapılır? derseniz, bu durum yasal değildir. Vakum yöntemi ile başarılı sonuçlar elde edilemeyeceğinden daha kapsamlı bir operasyona gerek duyulur.

Kürtaj sonrası kısa sürede günlük hayata dönülebilir. Ancak 10 haftadan büyük gebeliklerde daha fazla ağrı duyulabileceğinden, bir süre istirahat gerekebilir. İşlemden bir hafta sonra kontrol amaçlı muayene yapılır. Kontrol Muayenesinden sonra cinsel ilişki ve denize-havuza girmek açısından sizi bilgilendireceğiz. Kürtajdan sonra 5. ya da 6. haftalarda regl olmaya başlarsınız.

kürtaj adana

Vakumlu Kürtaj Nedir?

Vakum özel olarak dizayn edilmiş negatif basınç oluşturarak rahim içeriğinin temizlenmesini sağlayan tıbbi bir alettir. Böylelikle rahminizin içi kazınmamış olur ve rahim içine bir sefer girildiğinden rahminiz mikrobik ortamlardan uzak tutulmuş olur.

Kürtaj Yasal Süresi

Tüm dünyada tartışmalı konulardan olan kürtaj konusu, ülkemizde de dönem dönem gündeme gelmektedir. Özellikle istenmeyen gebeliklerde yasal süreç dikkate alınmadan yasal olmayan şekillerde yapılan bu gebelik sonlandırma yöntemi, adeta bir doğum kontrol yöntemi gibi görüldüğü için, yasal sınırlamalar getirilmiştir.

Ülkemizde 10 haftadan küçük gebelikler, yasal olarak sonlandırılabilmektedir.

Kürtaj işlemini daha detaylı incelemek için, önce bir tanım yapmak gerekir. Kürtaj gebeliğin sonlandırılması anlamına gelmektedir. Kadınlar arasında "çocuk aldırma" diye de kullanılır. Bir vakum yardımı ile 10 haftadan küçük gebeliğin sonlandırılması ve gebelik ürününün yok edilmesi anlamına gelir.

Kürtaj için ilerleyen haftalarda gebeliğin zorunlu olarak sonlandırılması durumunda, daha ciddi bir operasyon gerekmektedir. Kürtaj Adana kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından hastanelerde ya da doktor muayenelerinde yapılmaktadır.

Genel anestezi (sedasyon) ile kürtaj

Kürtaj istenmeyen gebeliklerde ve yaşanan düşükler nedeniyle uygulanan genellikle güvenli bir işlemdir.

Kürtaj yapılırken özellikle rahim ağzı ve rahim duvarında bulunan sinir uçları işlem sırasında ağrı duymanıza neden olabilir. Özellikle kürtaj olacak hastanın duygu durumundaki yoğunluk ve hassasiyet hissettiği ağrıyı olduğundan daha fazla hissetmesine neden olabilir. Bu ruh halinde yapıldığı için daha hassas ve özenli olarak işlem uygulanmalıdır.

Hastanın bu ruh halinde ağrı hissetmemesi önemlidir. Bu nedenle kürtaj işlemleri genellikle hasta uyutularak yapılır. Böylelikle psikolojik açıdan hem olaya şahit olmamış olur, hem de ileri ki yaşamında kötü bir hatıra olarak zihninde canlanmaz.

Kürtaj sırasında tercih edilen anesteziler iki çeşittir.

 1. Genel(Sedasyon) anestezi,
 2. Lokal anestezi.

Genel anestezi hastanın tamamen tüm vücut olarak anesteziye alınmasıdır. Aslında sedasyon anestezi tam genel anestezi değildir.

Genel anestezi uzun süren cerrahi işlemler için yapılan anestezidir. Sedasyon anestezi ise kısa sürecek lokal işlemler için, damardan ilaç verilerek hastayı derin uykuya sokan ve işlemden hemen sonra uyandırılan anestezidir. Diğer adı maske anestezisidir.

Kürtaj sırasında genellikle sedasyon anestezi yeterlidir. Sedasyon anestezi dünyanın hemen her yerinde her gün yüz binlerce hastaya kullanılan güvenli ilaçlarla uygulanan anestezi çeşididir.

Sedasyon anestezisi alacaksanız işlem öncesi 6 saat boyunca hiçbir şey yiyip içmemelisiniz. Yani oruçlu gibi gelmelisiniz. Bunun nedeni anestezi aldığınızda midenizin boş olması gerekmektedir.

Lokal anestezi ile kürtaj

Kürtaj sırasında yine lokal anestezi kullanılabilir. Lokal kelimesi bölgesel anlamına gelir. Yani sadece işlem uygulanacak bölgeye yapılacak anestezidir.

Lokal anestezide uygun anestezik ilaçlar uygun bir iğne vasıtasıyla rahmin sinir yollarına uygulanır. Lokal anestezi bir çok küçük cerrahi işleminde kullanılabilir.Kürtaj sırasında da kullanılabilir. Fakat rahmin sinir yolları veya ağrı eşiği her kadında farklı olabilmektedir. Bu nedenle her hastada tam uyuşma sağlanamayabilir. Ayrıca lokal anestezi uygulanırken kullanılan iğne her ne kadar çok ince uçlu olsa da canınızı acıtabilir.

Diğer bir dezavantajı ise hastanın kürtaj sırasında uyanık olmasıdır. Kürtaj anlarını yaşamanız ileriki yaşamınızda sizi psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir.

Kürtaj işlemine geldiğimde neler yaşayacağım?

Öncelikle görüşmeye alınırsınız aklınızdaki sorularınız cevaplanır kan grubunuz sorulur ardından ultrasonografi ile gebelik haftası belirlenir. Bunu takiben anestezi alırsınız ve işlem başlar. Kürtaj sırasında derin uykuda olursunuz ve hiç bir şey hissetmezsiniz. İşlem sonrası uyandırılırsınız ve 10 dakika dinlenip kendinize gelirsiniz.

Kürtaj sırasında başıma bişey gelir mi? Kürtaj Güvenli mi?

Kürtaj tecrübeli ellerde güvenli bir işlemdir. Dünyada her gün binlerce kürtaj olmaktadır.Kürtaj sırasında kullandığımız kanüller gelişmiş ülkeler olan Avrupa ve Amerikan standartlarına uygun ve son derece yumuşaktır.

Doğurganlığınız kesinlikle etkilenmez hatta defalarca kürtaj olmuş kadınlar istediklerinde yine rahatlıkla gebe kalabilmektedirler. O yüzden korkmanızı gerektiren bir durum yoktur. 15 yılı aşkın tecrübemiz ve rahminize zarar vermeyen son teknolojik tıbbi ekipmanlarımızla her zaman yanınızdayız.

Kürtajın riskleri nelerdir?

Hayat risklerle doludur. Hali hazır normal yaşantımızda da devamlı risklerle yaşamaktayız. Örneğin her an kaza geçirebiliriz, kaldırımda yürürken çatıdan kafamıza bir şey düşebilir veya yıldırım çarpabilir. Fakat bunlar çok düşük risklerdir ve düşünmeyiz. Kürtaj da aynı buna benzer şekilde olma ihtimali çok çok düşük bazı risklere sahiptir.

Yaşanabilecek bu düşük ihtimalli riskler;

 1. Rahimde yapışıklılar olması,
 2. Rahimde zedelenme olması,
 3. Kanama,
 4. Anestezi ilacı alerjisi gibi.

Kürtajda yapılan anestezi güvenli mi?

Yapılan anestezi genellikle güvenlidir. Kürtaj yapılırken kullanılan anestezik madde dünyada uzun yıllardır kullanılan ve her gün milyonlarca insanın anestezisinde kullanıllan güvenli bir ilaçtır. Alanında son derece tecrübeli ve deneyimli anestezi uzmanlarıyla çalışmaktayız. Anestezi öncesi mutlaka 5-6 saat kadar hiçbir şey yiyip içmemelisiniz. Yani kürtaja aç ve susuz gelmelisiniz.

Kürtaj ne kadar sürüyor?

Kürtaj kısa sürer ve yaklaşık 10 dakika sürer. Kürtaj sonrası yine 10 dakikada kendinize gelirsiniz.

Kürtaj sonrası ağrım olur mu? Kürtaj sonrası ağrı

Kürtaj sonrası kasık ağrısı şeklinde hafif ağrınız olur. Ağrınız çok uzun sürmez ve kısa zamanda geçer.

Kürtaj sonrası kanama

Rahim içi tamamen temizlendiği için kürtaj sonrası kanamanız çok olmaz, sadece lekelenme şeklinde kan görürsünüz.

Kullanmam gereken ilaç var mı?

Kürtaj sonrası size antibiyotik ve ağrı kesici reçete edilir.

Kürtaj sonrası nelere dikkat etmem gerek?

Kürtaj sonrası ilaçlarınızı düzenli almalısınız. On gün cinsel münasebetten kaçının. Vajinanın içini su ile yıkamayın. İlk duşunuzu ertesi gün yapın. Bir hafta sonra kontrole gelin. Eğer kan uyuşmazlığınız varsa üç gün içinde kan uyuşmazlığı iğnesi yaptırın. Kürtaj sonrası ilk adetiniz 35-40 gün sonra olacağından günüm geçti endişesine kapılmayın.

Kürtaj zararları var mı?

Kürtaj genellikle güvenli bir işlemdir. Gerek kürtaj işlemi sırasında gerekse kürtaj sonrasında sağlık açısından olağan dışı bir durum olmadığı sürece kürtajın size zararı olmaz.

İlaçla kürtaj olur mu?

Sanıldığının aksine ilaçla kürtaj olmaz hatta kürtaj için alternatif yollar kullanan kadınlar bir çok ciddi yan etkilerle karşılaşmakta ve sonuçları ağır olabilmektedir. Kürtaja yardımcı bazı ilaçlar vardır fakat bu ilaçlar rahminizi temizlemez ayrıca çok kanama yapabilir ve çok ciddi kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu ilaçların alınıp satılması yasaklanmıştır.

Kürtaj olan bir kadının rahmi zarar görür mü?

Tecrübeli ellerde özenle yapılan ve soft kürtaj aletlerinin kullanıldığı durumda rahminiz genellikle zarar görmez.

Kürtaj Sonrası

Kürtaj ilk anda istenmeyen gebeliğin sonlandırılması olarak akla gelse bile, bazen teşhis ve tedavi amacıyla da hekimlerin başvurduğu bir yöntem olarak biliniyor. Kadınların hayatlarında bir dönem karşılaşabileceği tıbbi sorunlar arasında sayılıyor. Bu konuda neden oldu, başıma neden geldi, bir an önce çaresine bakmalıyım gibi düşüncelerden öte sağlık açısından kürtajın ilgili sağlık kuruluşlarında yapılması şart. Merdiven altı kürtajlar olarak tanımlanabilecek uygulamalar kadınlara çok daha kalıcı dertler açabildiği gibi durdurulamayan kanamalar sonucunda ölümlere bile neden oluyor.

Kürtaj sonrası yaşanabilecek normal durumlar

Gebelik sonlandırma amaçlı yapılan bir kürtajdan sonra yeniden ultrason yapılarak rahmin son durumu kontrol edilir. Böylece gebeliğin sonlandırıldığından emin olunur. Sağlıklı yapılan bir kürtaj büyük bir operasyon değildir. Günde üç dört ped değiştirecek kadar lekelenme yaşanabilir. Yani kürtaj sonrası kanama bu orandaysa normaldir. İlk haftadan sonra bile bu lekelenmeler bazen miktarı artarak devam edebilir ama giderek azalır. Bu rahimde pıhtılaşan kanın dışarı atımıdır ve telaş yaratıcı bir durum değildir. Biraz ağrı da yapabilir. Her kürtaj sonrası ağrı az miktarda görülür.

Kürtaj sonrası ilk adetimi ne zaman görürüm?

Kürtajdan sonra yeniden adet görmeye başlamak vücudun tamamen iyileştiğinin en önemli kanıtıdır. Kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama olarak kürtajdan sonra 35-45 gün geçince kadının yeniden adet görmeye başlaması gerekir. Bu süre bittiği halde kürtaj sonrası adet görmediyseniz vakit geçirmeden doktorunuza bu durumu bildirin.

Kürtaj olan bir kadın istediğinde tekrar gebe kalabilir mi?

Tecrübeli ellerde bir değil defalarca kürtaj bile olsanız yine gebe kalabilirsiniz. Yılların deneyimi ve tecrübesiyle her zaman yanınızdayız. Kürtaj sonrası yıkanabilirsiniz ama 15 gün süreyle bunu duş alma olarak yapın, oturarak yıkanmaktan ve genital bölgeyi su ile temas ettirmekten kaçının. Aynı şekilde havuza veya denize girmeye de ara verin. Bu süre içinde vajinal tampon kullanılmamasını da öneririz. Doktorların özellikle bahsettikleri bir husus 15 gün süre ile cinsel ilişkiden kaçınmak olacaktır. Bu tedbirler sağlıklı bir yaşamı size geri getirecektir, mutlaka uygulayınız.

Kürtaj sonrası alınacak önlemlerin başında gebelikten korunmak da gelir. Çünkü kürtajdan sonraki üç hafta içinde yumurtlama (ovulasyon) yeniden başlar.

Kürtajların psikolojik etkileri

Fiziksel bazı güçlükler yarattığı gibi özellikle istenmeyen gebelikler hem kürtaj öncesi hem de sonrasında kadınları psikolojik olarak da zorlamaktadır. Gebeliğin 10. haftasına kadar kürtaj olma kararı annenin yaşı 18'den büyükse kadına aittir. Yaş küçükse ebeveynlerin izni alınmaktadır. Her ne olursa olsun kürtaj zor bir karardır. Eğer yaptırmaya karar verdinizse artık bu konu hakkında düşünmemek yapılacak en iyi şeydir. Uygulama olup bittikten sonra da, kürtaj sonrası psikolojisi için bir an önce kendi sağlığınızı düşünün ve doktorunuzun öğütlerine kulak verin. Örneğin kürtaj sonrası size verilecek ilacı ve mikrop kapmayı önleyecek antibiyotiği almayı ihmal etmeyin.

Dünya da ve Türkiye de Kürtaj

Kürtaja bakış açısı tüm dünyada bölgesel olarak farklı olabilmektedir. Dinsel ve ahlaki açıdan her zaman tartışma konusu olmaktadır. İsteğe bağlı kürtaj haftaları her ülkede değişiklikler gösterebilmektedir. Örneğin Türkiye de kürtaj sınırı 10. Hafta iken İngilterede 24. Haftaya kadar isteğe bağlı kürtaj yapılabilmektedir. Amerikanın bir çok eyaletinde de 24. Haftaya kadar kürtaj yasal olarak serbesttir. Bunun sebebi 24. Haftadan küçük olan anne karnındaki bebeğin yaşama kapasitesine sahip olamaması olarak gösterilmiştir. Kürtajın yasaklandığı dönemler olmuştur. Fakat bu yasak beraberinde bir çok felaketi getirmiştir.

Kürtaj yaptıramayan kadınlarda intihar girişimi artmıştır. Ayrıca kendi kendilerine düşük yapmak için bir çok uygunsuz yol denediklerinden bir çok masum kadın ölmüştür. Babasız bir çok çocuk dünyaya gelmiştir ve doğum yapanlar kötü olarak damgalanmışlar ilaveten sosyal olarak çok kötü durumlarla karşı karşıya kalmışlardır. Bu nedenlerden ötürü kürtajın serbestleşmesi zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Her insan hata yapabilir "yapmasaydı, etmeseydi" gibi yorumlar yapmak insanlıkla bağdaşmaz. Bunun herkesin başına gelebilecek bir durum olduğunu unutmamalıyız.

Kimler Kürtaj Olabilir?

Kürtaj olmak, istenmeyen gebeliklerde daha çok tercih edilen bir durumdur. Yasal olarak 10 haftalık gebelik süresinin geçmediği hamileliklerde kürtaj yapılır. 10 haftadan büyük gebeliklerde de, bebeğin ya da annenin sağlığını bozacak durumlar söz konusu olduğunda yapılabilir. Bunların dışında kimler kürtaj olabilir? diye soraracak olursanız, sıklıkla kürtaj gerektiren durumlar;

 1. Sağlık açısından zorunluluk gerektiren durumlarda (düşük, sorunlu gebelik v.s.),
 2. Tecavüz sonucu hamile kalma durumunda,
 3. Annenin çocuğu doğurmak istemediği durumlarda,
 4. Bebeğin anne karnında öldüğü durumlarda kürtaj yapılır.

Siz sevgili okuyucularıma ve hastalarıma Kürtaj hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım hepinize sağlıklı günler dilerim...

ADANA KÜRTAJ YORUMLARI
ADANA KÜRTAJ SORULARI
 • B
  BUŞ***06.06.2024

  Kürtaj için yazmıştım fiyatlarınız nedir adetim 4 gün geçti teste çıktı en yakın zamanda kürtaj olmak istiyorum

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba kürtaj ücreti ve detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.Tüm bilgileriniz gizlidir kayıt alınmaz gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

 • S
  SİN***01.06.2023

  Hocam merhaba geçen yıl size kürtaj olmuştum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Maalesef yine gebe kaldım kürtaj için randevu almak istiyorum.

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba iletişim numaralarımız olan 0 552 399 90 80 veya 0 545 938 12 34 arayarak randevu alabilirsiniz. Gizliliğiniz korunur.

 • D
  DİD***21.03.2023

  Hamile olduğumdan şüpheleniyorum.eğer test sonucu pozitif olursa sonlandirmak istiyorum.bunun için ücret nedir öğrenebilir miyim?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba telefon ile veya direk yüz yüze görüşerek hem ücret hemde detaylı bilgi alabilirsiniz.Ne yazıkki bu platformdan ücret bilgisi veremiyoruz.

 • M
  MÜC***19.08.2022

  kız arkadaşım ile en son 25 temmuzda ilişkiye girdik ve şuan 1 hafta geçti adeti hamile olduğunu anladık test yaptı vakumlu kürtaj yaptırmak istiyoruz aynı gün evine gitmesi lazım

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba kürtaj süresi yaklaşık 10 dakikadır. Kürtaj sonrasında yaklaşık 15 dakika dinlendikten sonra hasta evine gönül rahatlığıyla dönebilir.

 • G
  GÜL***28.04.2021

  Merhabalar ben ilişkiye girdim erkek ark.açıkçası biraz riskliydi yinede adeti!m 15 gün gecikti test olmak istiyorum sizin yanımızda yardımcı olur musunuz

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba tabi, gizlilik içerisinde testinizi gönül rahatlığı ile yaptırmaya gelebilirsiniz.

 • B
  BİL***16.12.2020

  Adet gördüm ama adetim bana şüpheli geldi üstüne görme olabileceğini düşünüyorum ama araştırdığım bilgilere göre yoğun bir kanama olmuyormuş üstüne görme de. O kanamadan yaklaşık 10 gün sonra idrarda gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı fakat ben bu durumdan ikna olamıyorum. Göğüslerimde ki değişim hamile olduğumu hissettiriyor. Ne yapmalıyım hocam sürekli kafamda hamilelik şüphesi dolanıp duruyor psikolojik olarak pek iyi hissetmiyorum. Kanda gebelik testi yaptırmak için size randevu alabilir miyim?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba evet tabi iletişim numaramızdan randevu alarak muayene ve kanda gebelik testinizi yaptırabilirsiniz.

 • P
  PİŞ***04.10.2020

  Kız arkadaşımla aramızda sürtüşmeli ilişkimiz oldu içine boşalmadm ama adet gününden 10 gün geçti halen adet olmadı hamilelik durumu var mıdır?

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba sürtünme yoluyla olan cinsel münasebetlerde gebelik ihtimali çok düşüktür.Eğer sperm vajinaya kaçacak olursa gebelik ihtimali doğacağından idrarda gebelik testi yaparak gebelik olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 • M
  MEL***02.09.2020

  Gün icerisinde geldigimde kurtaj islemine hemen alinirmiyim nekadar beklerim

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba,hastalarımıza en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz eğer randevu alıp gelirseniz beklemezsiniz.

 • S
  SİN***18.08.2020

  Merhaba arkadaşım sizde kürtaj olmuş ve çok memnun kalmış şimdi aynı sorun bende de oldu bende kürtaj olmam gerekiyor.En yakın tarihe randevu verirseniz çok memnun olurum çünkü uykularım kaçıyor.Şimdiden teşekkürler..

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Merhaba, randevu için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.Tüm görüşmeler kişisel gizliliğiniz korunarak gerçekleşmektedir.

 • S
  SEB***23.06.2020

  2-3 haftalık gebelik sonlandirma cuma günün3 randevu almak istiyorum ögleden sonraya

  DR. FATİH ADANACIOĞLU

  Asistanım randevu için sizinle iletişime geçecektir

Dr. Fatih AdanacıoğluDr. Fatih AdanacıoğluKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 1234