Dr. Fatih AdanacıoğluOPR. DR. FATİHADANACIOĞLUMenü

Kızlık Zarı Dikimi Mersin

Kızlık Zarı Dikimi Mersin

Mersin Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı halka şeklinde bir zardır. Kızlık Zarı cinsel ilişki ve çeşitli fiziksel kazalardan dolayı yırtılarak bozulur. Bozulan zar kendiliğinden iyileşemediği için kızlık zarının tamiri için özel bir operasyon yapılmalıdır. Bu operasyon ancak kızlık zarı dikiminde çok tecrübeli bir hekim tarafından yapılmalıdır aksi takdirde dikiş tutmaz ve operasyon ve paranız boşa gidebilir.

Kızlık Zarı Dikimi Mersin

Mersin kızlık zarı dikimi için bütün şehirlerde olduğu gibi başvurular olan iller arasındadır. Özellikle bu konu ülkemizde namusla eşdeğer olarak görülmekte olduğundan bakirelik çok daha önemli hale gelmektedir.

Kızlık zarı dikimi kalıcı ve geçici olarak olmakta kalıcı dikim bir ömür boyu size bakireliğinizi yeniden kazandırmaktadır. Kalıcı dikim yaptırmak istediğinizde doktor seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Kalıcı kızlık dikimi yaptırdığını ama tutmadığını söyleyen çok kız duyuyorum. Bize gelip tekrar dikim yaptırıyorlar. Doktor seçimi yaparken şuna dikkat edin işlemi yapacak doktor sizi düğüne yakın kontrole çağırmaması gereklidir. Eğer çağırıyorsa yaptığı operasyona güvenemiyordur. Eğer tecrübeli bir hekim tarafından kalıcı dikim yaptırırsanız son derce güvenli ve yüzde yüz sonuç alabileceğiniz kanamanızın olacağı bir işlemdir.

HASTA YORUMLARI
Op. Dr. Fatih AdanacıoğluDr. Fatih AdanacıoğluKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0545 938 12340533 683 3334